• bilgi@e-ordu.com

Ordu Büyükşehir Belediyesi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
766 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Dr. Mehmet Hilmi Güler
  • ADRES: Şarkiye Mahallesi Yükçülük Sokak No:2 52100 Altınordu / ORDU
  • TELEFON: 0 (452) 666 5223
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ ORDU

FİRMA HAKKINDA

BAŞKAN’DAN

Ülkemizin ve kentimizin daha çok gelişebilmesi ve şehrimizde yatırımlarımızın devam edebilmesi, istikrarla yoluna devam eden güçlü bir iktidarla aynı doğrultuda yürüyen, aynı amaca hizmet eden bir yerel yönetim anlayışı ile mümkündür.

30 Mart 2014 Mahalli İdareler seçiminde teveccüh gösterip bu yönetimlerin seçilmesine vesile olan kıymetli vatandaşlarımızın manevi desteğiyle çıktığımız hizmet yolculuğunda yaptığı yatırımlarla adından sıkça söz ettiren Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak, kentimiz için ihtiyaçlar doğrultusunda insan merkezli, hizmet odaklı, kaliteli, etkin ve verimli hizmet sunma anlayışımızla müreffeh bir toplum oluşturma gayretindeyiz. Türkiye’de tüm ilçeleri ile birlikte seçimi kazanan üç büyükşehir belediyesinden biri olarak kentimizin geleceğinin temellerini atma yolunda ilk etapta kurumsal yapılanmaya ağırlık vererek birimlerin çalışma ofislerine ve hizmet alanlarına göre düzenlemeler gerçekleştirdik. Devam eden süreçte gerek alt yapı, yol ve su yatırımlarımızla gerekse kültürel ve sosyal projelerimizle 19 ilçemizin tamamında verdiğimiz sözleri tek tek yerine getirerek hizmet seferberliğimizi sürdürüyoruz.

Ordu’yu yaşamaktan mutluluk ve gelecek nesillere devretmekten gurur duyulacak, dünyaca tanınan bir kente dönüştüren, örnek bir yerel yönetim olacağız. Katılımcı bir yönetim anlayışı ile adaletten, verimlilikten ve yaşam kalitesinden ödün vermeden farklılıklarımızı bir zenginlik olarak gören, farklılıklara değil ortak değerlerimize vurgu yapan ve istikbalimizi de bu ortak değerler üzerinden inşa eden bir yönetim anlayışı benimsemekteyiz. İnsanımızı, çevremizi ve toplumsal değerlerimizi büyük yatırımlarımızla buluşturan hizmet anlayışımız ile toplumsal dönüşümün sağlanması ve ekonomik kalkınmanın desteklenmesi nihai hedefimizdir.

Marka şehir olma yolunda tüm kararlılığımızla ilerlerken hizmet üretmeye, kentimizi en güzel şekilde inşa etmeye ve siz kıymetli vatandaşlarımızın gönüllerini fethetmeye devam edeceğiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.